MASKARADA Teatr dla dzieci

Warsztaty

    Warsztaty teatralno-taneczne

Zajęcia teatralne prowadzone wg autorskiego programu Teatru Maskarada wprowadzają dzieci do magicznego świata teatru. Uczestnicy będą rozwijali swoją wyobraźnię i umiejętności poprzez działania twórcze z zakresu pantomimy, teatru słowa, cieni i lalek. Podróż poprzez emocje będzie niezapomnianym doświadczeniem i jednocześnie wspaniałą zabawą. Wspólnie będziemy tworzyć spektakl.

Zajęcia w niedziele lub czwartki o godzinie 17:00.
Koszt zajęć pojedynczych: 35zł
Zapisy: 501 - 027 - 278.
Miejsce: Teatr Maskarada - Nowy Świat

    Sztuka szycia

Szkoła szycia

Cykl warsztatów dla dorosłych i dzieci od ośmiu lat. Indywidualnym podejściem do każdego kursanta uczymy praktycznego szycia. W miłej atmosferze i w otoczeniu kostiumów teatralnych nauczymy się korzystać z maszyny , wykonywać wykroje, projektować i szyć kreacje, rozwinąć swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone będą pod okiem kostiumologa i krawcowej. Spotykamy się w sobotnie popołudnia.

Grupa młodsza 15:00 - 16:30.
Grupa starsza 16:30 - 18:00.
Cena spotkania 45zł.
Zapisy: 501 - 027 - 278.
Miejsce: Kostiumeria Teatru Maskarada, Dunikowskiego 3
wejście od podwórka, Ursynów - metro Stokłosy.

    Lalka w teatrze

Cykl warsztatów na podstawie fragmentów spektakli. Aktorzy przybliżą dzieciom różne techniki lalkarskie takie jak teatr cieni, teatr lalkowy, animacja przedmiotów. Każde spotkanie zacznie się krótkim przedstawieniem lalkowym a uwieńczeniem jest wykonanie własnej lalki teatralnej i nauka jej animacji. Czas trwania około 75 minut.
Zapraszamy dzieci w wieku od 3 lat.

    Teatr tańca dla dzieci

Zapraszamy na warsztaty taneczno-teatralne łączące elementy improwizacji teatralnej, działań w przestrzeni, zabawy ruchem i dźwiękiem oraz tańca współczesnego i jazzowego. Dzieci poznają magiczny świat teatru oraz nauczą się pracy głosem i ciałem. Każde zajęcia są zamkniętą formą warsztatową.
Zapraszamy zarówno na pojedyncze spotkania jak i na cykl zajęć.
Warsztaty kierujemy do dzieci w wieku 3-6 i 7-14 lat.Nasi partnerzy: